This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Wrota rezydencji


Idąc leśną ścieżką dostrzegasz wyłaniającą się zza drzew dotkniętą czasem rezydencję. Zbliżasz się ku jej wrotom poruszając się wzdłóż wyraźnie przerdzewiałego ogrodzenia otaczającego całą posesję. Stając już przy wejściu dostrzegasz w jednym z pokoi znajdujących się na najwyższym piętrze łunę żółtego światła. Ktoś tam jest.


Zapisy na adepta
Zapisy na wykładowcę

Wrota rezydencji
Tajne przejście

Napisy do newsów
Podpisy

Oferta edukacyjna
Statut Zakonu
System oceniania
Hymn Zakonu

Współpraca
Toplisty
Reklama

***
Wolne posady: wykładowca Pojedynków Czarnomagicznych.

Zakazany Las


Sierpień, 2016 rok
Londyn


Delikatne powiewy ciepłego wiatru wirowały w koronach drzew Zakazanego Lasu. Trącały gałązki, przewiercały się przez warstwy chłodnego powietrza otaczającego niżej położone konary, aż wreszcie kończyły swój żywot roztrzaskując się bezwiednie na skorkowaciałych pniach.

Wejdź!

To miejsce tylko dla tych, dla których strach jest uczuciem nieznanym.Pokoje klimatyczne:

Cieplarnia_Rezydencji
Drzewo_Czasu
Gabinet_Specjalizacji
Gabinet_Wladz
Jezioro
Labirynt
Lochy
Lustrzana_Komnata
Memento_Mori
Most
Opuszczona_Chata
Podziemna_Winnica
Przekleta_Jaskinia
Ruiny_Zamku
Stary_Cmentarz
Strych
Wylegarnia
Zakleta_Polana
Zapomniana_Rezydencja


Pomoc


Idąc przez las natrafiasz na niewielką polanę, w centrum której stoi wysoki, martwy cis. Do suchej, popękanej kory ktoś przybił srebrzystymi igłami dwie małe karteczki z instukcjami. Ich nagłówki brzmiały następująco:

Klimat?
Jak dołączyć?

Umiejętności


Jeden z pokoi Zapomnianej Rezydencji prezentował się wyjątkowo niezwykle. Poza licznymi śladami magicznej walki, które dało się znaleźć niemal w każdym pomieszczeniu, tu dało się wyczuć delikatne wibracje mącące nieruchome, zatęchłe powietrze. Zamykając oczy dałeś się ponieść jakąś niewidzialną ścieżką parę kroków przed siebie. Poczułeś, że powinieneś się obrócić i tak też zrobiłeś. Wibracje stawały się silniejsze z każdą chwilą, aż w końcu zdawało Ci się, jakby przejęły nad Tobą kontrolę. To stara, dawno nieużywana magia nalegała, byś tu dotarł. No dalej, rozejrzyj się! Widzisz tę ścianę pokrytą boazerią? Trzeba się jej pozbyć (boazerii, nie ściany). Wyciągasz więc różdżkę i szepczesz ,,Lacarnum Inflamarae". Po chwili drewno zajęło się ogniem, a gdy zaczynało do Ciebie docierać jak szalenie postąpiłeś, Twoim oczom ukazało się wyryte na szaroczarnej ścianie Drzewo Umiejętności.

Umiejętności
Punkty Umiejętności

Klimat


Strych rezydencji wydawał się opustoszały. Pomalowane na szaro ściany wyzierały zza wyniszczonej boazerii. W miejscach największych uszkodzeń znajdowały się ślady sadzy. Niegdyś musiało to być miejsce walki. Świadczyły o tym także plamy krwi na dywanie na tyle duże, że zdawać by się mogło iż pierwotnie to ten szkarłatny płyn służył za barwnik. Dębowy kredens oparty był na trzech nogach barykadując jedne z czterech wejść do pokoju. Trzy pozostałe drzwi wyglądały jak po spotkaniu z siekierą drwalam, podobnie jak pozostałości dachu, w którym znajdowała się teraz wyrwa wielkości stopy olbrzyma.


Mistrzowie Gry
Opisy miejsc

Biblioteka


Chcąc skrócić czas w drodze na salę ćwiczeniową przechodzisz przez tajne przejście za obrazem Frodo Eternita. Okazuje się jednak, że w tej posiadłości nawet sekretne skróty są niezwykle zagmatwane i przez najzwyklejszy przypadek trafiasz do ogromnego pomieszczenia, pełnego krętych schodów i regałów przepełnionych grubymi księgami. Czy jesteś gotów, by do nich zajrzeć?


Dzienniki lekcyjne:

Czarna Magia
Eliksiry
Legilimencja i Oklumencja
Pojedynki Czarnomagiczne
Stracharstwo
Zakazane Zielarstwo
Zaklęcia i Uroki

Podręczniki:

Zakazane Zielarstwo
Zaklęcia i Uroki

Współpraca
NowyPotter.eu - 8 tom HP!Baner small nobgWyślij list
Wypełnij formularz aby wysłać list z serwisu. Prosze o nie wysyłanie spamu, pustych bądź zbyt dużych maili.

do:
temat:
imie:
mail:
treść:
 

Rozkład zajęć


Nie wiedzieć czemu, lochy rezydencji nigdy nie cieszyły się popularnością. Może to przez stęchliznę, a może przez przeszywający chłód, który zdawał się przenikać do kości i zakorzeniać się w nich jak zarośla. Jednak bez względu na to, ktoś regularnie przychodził w to miejsce, by każdego dnia wywieszać rozkład zajęć.


Poniedziałek, 20:30
Zakazane Zielarstwo
Cieplarnia_Rezydencji

Wtorek, 18:30
Zaklęcia i Uroki
Opuszczona_Chata

Środa, 18:30
Czarna Magia
Wylegarnia

Czwartek, 20:00
Stracharstwo
Ruiny_Zamku

Piątek, 19:10
Eliksiry
Lochy

Sobota, 19:00
*Legilimencja i Oklumencja
Przekleta_Jaskinia

* - zajęcia dodatkowe prowadzone w dniach:

17.09.2016r.
01.10.2016r.
15.10.2016r.


Władza


Po przekroczeniu progu rezydencji stajesz w holu, z którego marmurowe schody prowadzą na wyższe piętra. Dostrzegasz też liczne drzwi, wszystkie z drewna i niemalże każde z pozostawionymi nań śladami walki. Niektóre z nich są usczerbione, inne wyrwane z zawiasów, a część jest doszczętnie spopielona. W końcu zauważasz drzwi wyglądające jak nowe, do których przybito srebrną blaszkę z wyrytymi słowami.


Władze Zakonu:

Mroczny Lord
Mortimer Arachne

Sowa:
mrocznylord@yahoo.com

Bezimienny
Sowa:
bones.of.death@gmail.com

Po przejściu przez drzwi znalazłeś się w niewielkim gabinecie, w którym po przeciwnych stronach postawiono dwa duże, solidne, wykonane z mahonia biurka. Nikogo w pokoju nie było, więc postanowiłeś rozejrzeć się nieco. Poza licznymi księgami okutymi stalą, lub obszytymi smoczą skórą, widzisz także liczne osobliwe instrumenty i narzędzia wykonane ze srebra bądź kamieni księżycowych. Wreszcie stajesz przy większym biurku i zauważasz egzystujący na nim pergamin zatytułowany
"Wykładowcy".


Adept miesiąca


Każdego 13 dnia miesiąca władze Zakonu Śmierciożerców powołują na Starym Cmentarzu zebranie, na którym wyłoniony zostanie najlepszy adept czarnoksięskiej sztuki śmierciożerstwa.

Przechadzając się koło wyniszczonych nagrobków, których epitafia są tak wiekowe, że nie potrafisz ich odczytać, zauważasz sowę nurkującą wprost na ciebie. Masz wrażenie, że zaraz wydłubie ci oczy swoimi długimi szponami, więc zakrywasz się z całych sił aż w pewnym momencie, gdy nie czujesz już obecności stworzenia, orientujesz się że jesteś zupełnie sam, a w twej dłoni spoczywa biała koperta oznaczona krwią: "Adept miesiąca". Otwierasz ją i widzisz, że ów osobą został nie kto inny, a
Imię Nazwisko.


Z nami...


Idziesz po kamiennej podłodze szerokiego korytarza. Mijasz portrety czarnoksiężników i wiedźm szczerzących się złowrogo i czujesz uczucie obcego wzroku śledzącego Twoje poczynania. Skręcasz w prawo, następnie dwa razy w lewo i zaraz... Znów coś nie tak. Ciężko zorientować się w tak pokręconej rezydencji. Wydaje ci się, że idziesz do przodu, ale drzwi sprawiają wrażenie, jakby były coraz dalej. W pewnym momencie trafiasz na zapadnię i spadasz - jak na ironię - na dach! Ach, jak tu się połapać w tym domu? Starasz się wrócić do jakiegoś mniej dziwnego miejsca, aż w końcu docierasz do małego pokoiku, jak dla skrzata. Wchodząc przez drzwi należało się schylić. Widzisz niewielkie biurko, a w nim cztery drobne szufladki, każda podpisana.


Lista śmierciożerców

Akta władz
Akta wykładowców
Akta adeptów

Izba pamięci


Trafiasz na wyjątkowo dobrze oświetloną część jednego z wielu korytarzy w Zapomnianej Rezydencji. Twoją uwagę przykuwa wielka, szklana gablota, nad którą leniwie rozpływa się kula światła. Podchodząc do szlanych drzwi spostrzegasz dużą, przypominającą lustro tablicę podzieloną na dwie części. Jedna z nich zatytułowana jest jako "Kronika Zakonu", a druga jako "Tablica zasłużonych".


 
® Theme by A. V. ||| ˆ 2011 Mroczny Lord. Wszelkie prawa zastrzeżone.